Що таке Flaterix?

Flaterix — це автоматизована система для ефективної роботи ріелторських компаній. Вона дуже проста та інтуїтивно зрозуміла, а тому, практично не вимагає часу для навчання персоналу. Її динамічна структура дозволяє налаштовувати систему під ідивідуальні потреби компанії. З Flaterix вам не треба розбиратись в десятках налаштувань, заповнювати сотні полів і витрачати час на непотрібні дії. Система підходить як для індивідуальної роботи, так і для компаній з великою кількістю працівників.

Зверніть увагу! Flaterix не є джерелом об'єктів нерухомості і не надає доступ до чужих клієнтських баз!

Навчальний відео-курс по роботі з системою Flaterixbeta

Все під рукою

Для швидкого доступу до актуальної інформації, в розділі «Система» виведені три основні блоки. «Покази» дозволяють в зручній формі календаря переглянути заплановані зустрічі для демонстрації об'єктів нерухомості. Блоки «Нові об'єкти» та «Нові клієнти» показують по п'ять останніх елементів доданих до вашої бази.

Повна динаміка

Розділи «Налаштування» та «Довідники» дають можливість адаптувати систему під особливості роботи саме вашої компанії. Ви можете відключати, редагувати, створювати поля і параметри, а також налаштовувати їх взаємодію між собою. Це значно полегшить вашу роботу і заощадить час за рахунок відсутності непотрібних дій.

Робота з об'єктами та клієнтами

Працювати зі своїми базами клієнтів та об'єктів не складніше ніж шукати інформацію в Google. Ви лише починаєте набирати запит в рядку «живого пошуку», а система за долі секунди перевірить вміст кожного поля в вашій базі і запропонує всі варіанти співпадіння. Якщо треба знайти певну групу об'єктів чи клієнтів, достатньо скористатись системою фільтрації.

Покажіть що у вас є

Якщо планується зустріч з клієнтом для демонстрації об'єкта нерухомості, ви можете створити «показ». База показів ведеться в окремому розділі і виводиться у календарі. Це допоможе вам не забути про заплановану зустріч, а також вести статистику своєї діяльності.